operacja_male
Kursy kadawerowe chirurgii stopy
Marzec 1, 2018
baner-glowny-dofinansowania3
Zaproszenie na kurs pt.”Stopa płasko-koślawa”
Styczeń 31, 2019

Życzenia noworoczne

pfas
Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,
2018 był dla nas dobrym rokiem,  obfitującym w efektywną pracę zakończoną wieloma sukcesami.
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy  przyczynili się do organizacji efektywnych i ciekawych kursów, sypozjów  oraz szkoleń pod patronatem PFAS. Na szczególne  uznanie zasługuje   coroczny wysiłek  Kolegów ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, którzy prowdzile ósme już krakowskie sympozjum „stopologiczne”.
Dziękuję tym, którzy przyczynili się do naszego niewątpliwego sukcesu podczas Zjaztu PTOiTr we wrześniu, również w Krakowie.
Dziękuję Kolegom, którzy brali czynny udział podczas Kongresu EFAS w Genewie. Gratuluję Profesorowi Markowi Napiontkowi reelekcji do Rady EFAS na kolejna kadencję.
Ostatni nasz ubiegłoroczny wysiłek podjęty został się na rzecz  konferencji  szkoleniowej o charakterze międzynarodowym pt „ Foot and Ankle Current Concept” Pierwsza edycja tego naszego nowego projektu miała miejsce we Wrocławiu 19 i 20 pażdziernika http://www.ortopedia2018.pl/pl/
Dziękuję Państwu za ten efektywny rok naszej pracy  pragnę zachęcić  Kolegów Ortopedów, ale także Fizjoterapeutów i Podologów do przyłączenia się do nas.
 Składając najlepsze życzenia noworoczne zdrowia, sił i szczęścia w życiu osobistym, pragnę Państwa zaprosić do czynnego udziały w najbliższym Zjeździe PFAS 18 – 19 maja 2019 w Jastarni www.pfas.pl
pfas